pozwoleniaa

Grupa Open Transport

Trzon naszej firmy stanowią ogólnopolskiej klasy fachowcy i managerowie rynku transportowego: 

OPEN TRANSPORT - Fachowe doradztwo transportowe w zakresie transportu międzynarodowego

Paweł Koszyński - Chief Business Partner

519516869

p.koszynski@opentransport.pl


EKOLOGISTYKA24.PL - Tylko sprawdzone informacje z dziedziny transportu i ekologii

Paweł Koszyński - Chief Business Partner 

519516869

p.koszynski@opentransport.pl 

Paweł Makowski - Redaktor naczelny serwisu www.opentransport.pl oraz www.ekologistyka24.pl

517 862 602 

p.makowski@opentransport.pl

p.makowski@ekologistyka-24.pl

Pomoc w uzyskiwaniu pozwoleń na przewóz odpadów we wszystkich krajach Unii Europejskiej

Maja Koszyńska - Specjalista ds. Sprzedaży

512917352

m.koszynska@opentransport.pl

Justyna Błażewicz - Specjalista ds. Sprzedaży

509916117

j.blazewicz@opentransport.pl

Dział obsługi klienta

dispo@opentransport.pl


TC BROKER - Broker ubezpieczeń w transporcie

Tomasz Lendzion - Olsztyn

+48 664 026 301

t.lendzion@tcbroker.pl

Jakub Jakubowski - Olsztyn

+48 662 026 033

j.jakubowski@tcbroker.pl


LOGBAR-TRANS - Spedycja krajowa i międzynarodowa towarów, obsługa przewoźników/floty zewnętrznej, przewozy towarów

Transport, spedycja międzynarodowa 

Zarządzający - Dorota Legan 

kom. (+48) 572 489 924 

dorota@dobraspedycja.pl

Koordynacja 

Zarządzający - Przemysław Brążkiewicz 

kom. (+48) 507 161 933 

przemek@dobraspedycja.pl

Logistyka 

Zarządzający - Mateusz Urbański 

kom. (+48) 503 718 730 

mateusz@dobraspedycja.pl

Księgowość 

Zarządzający - Marta Gołąb 

tel. (+48) 55 232 41 37 

marta@dobraspedycja.pl

Kierownik 

Zarządzający - Beata Podobińska 

kom. (+48) 501 445 667

beata@dobraspedycja.pl

Dyrektor ds. rozwoju i sprzedaży 

Jacek Bartoszewicz 

tel. (+48) 798 998 969 

jacek@dobraspedycja.pl

Obsługa klientów kluczowych 

Zarządzający - Paweł Koszyński 

tel. (+48) 518 940 080 

pawel@dobraspedycja.pl

 

Współpracuje z nami 23 specjalistów, którzy gotowi są służyć Państwu swoją wiedzą i pomocą!

Przewoźnicy - MOD
Rzetelny
Ekologistyka - pozwolenia
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.