Pozwolena A1

Zareklamuj się u nas i zwiększ swoje zyski

Aby reklama (a zwłaszcza internetowa) była skuteczna nie wystarczy, by wykorzystywała wyłącznie przekaz werbalny. Kluczowe jest uzupełnienie jej o grafikę, która będzie korespondować z prezentowanymi treściami. Dobrze przygotowana reklama nie spełni swojej roli, jeśli nie będzie eksponowana we właściwym miejscu.

Korzystając z miejsc pod reklamę, jakie udostępniają portale branżowe, firma ma pewność, że jej komunikat trafi do właściwej grupy docelowej, która – zainteresowana danymi usługami – tym chętniej kliknie na daną grafikę.

Portal Ekologistyka24.pl, realizując misję wspierania rodzimej gospodarki, oddaje do Waszej dyspozycji powierzchnię reklamową. Zaletą nawiązania z nami współpracy jest to, że:

 • Twoja firma będzie łatwiej zauważalna dla potencjalnych klientów
 • Twój przekaz trafi do szerszej grupy odbiorców

       A co najważniejsze:

 • Zwiększysz zyski, generowane ze sprzedaży reklamowanych produktów i usług

 

 

Dysponujemy następującymi możliwościami

 

BANER M1

Baner M1, zwany modułowym, wyświetlany jest na każdej stronie portalu Ekologistyka24.pl, za wyjątkiem strony głównej. Częstotliwość i mnogość miejsc wyświetlania jest niewątpliwą zaletą tego wariantu reklamy banerowej. Rozmiar grafiki, obsługiwany przez nasz system nie powinien przekraczać 320 pikseli szerokości i 240 pikseli wysokości.

Cena:

 • Miesiąc – 200 zł netto
 • Kwartał – 500 zł netto

 

BANER T1

Baner T1, tekstowy, wyświetlany jest pod każdym artykułem, jaki znajduje się na portalu Ekologistyka24.pl. Podobnie jak w przypadku banneru M1 także tu niekwestionowaną zaletą jest to, iż wyświetla się on w dużej liczbie miejsc. Zważywszy na to, iż serwis jest codziennie odwiedzany przez tysiące użytkowników, wybór tego rodzaju reklamy banerowej z pewnością będzie korzystny, gdyż zaplanowany przez daną firmę przekaz dotrze do znacznej liczby odbiorców, wśród których nie zabraknie potencjalnych klientów dla reklamowanych usług. Reklama możliwa w dwóch opcjach: 640 na 150 pikseli lub 640 na 300 pikseli.

Cena:

 • Miesiąc – 200 zł netto
 • Kwartał – 500 zł netto

 

BANER A1

Baner A1, główny, to generujący największą liczbę odsłon wariant reklamy graficznej z racji tego, iż strona startowa jest w większości przypadków pierwszą, na jaką trafia użytkownik, odwiedzający portal Ekologistyka24.pl. Kolejnym atutem tej reklamy jest to, iż wyświetla się również na wszystkich podstronach, dodatkowo zwiększając szansę na to, iż zostanie dostrzeżona przez osobę, poszukującą danego rozwiązania czy usługi, która w tamtym momencie będzie prezentowana w tym szczególnym miejscu. Rozmiar grafiki, jaką przyjmuje nasz system to 1000 na 150 pikseli.

Cena:

 • Miesiąc – 300 zł netto
 • Kwartał – 1000 zł netto

 

 

 

BANER B1

Baner B1 to reklama przypisywana do danego bloku tematycznego, w zależności od preferencji zamawiającego. Nasz system akceptuje grafiki o rozmiarach 1000 na 150/200 pikseli lub 800 na 200/150 pikseli. Ten wariant reklamy wyświetlany jest tylko na stronie głównej, jednak drzemie w niej olbrzymi potencjał. Z uwagi na dedykowane miejsce jest ukierunkowana na konkretnego odbiorcę, dlatego duży procent przekierowań na stronę, powiązaną z konkretnym banerem, ulokowanym pod określonym boxem może się okazać kluczowy dla zysku, płynącego ze sprzedaży reklamowanego produktu bądź usługi.

Cena:

 • Miesiąc – 300 zł netto
 • Kwartał – 700 zł netto

 

Masz pytania? Jesteś zainteresowany wstawieniem swojego banera na wskazane przez siebie miejsce? Skontaktuj się ze mną:

Paweł Makowski

517 862 602

p.makowski@ekologistyka-24.pl

Zobacz komentarze

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Dyskusja

Przewoźnicy odpady ekologistyka
Rzetelny
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.