Pozwolena A1

Cetyfikat przewoźnika odpadów - dlaczego tak ważne jest jego posiadanie?

Jako że zgodnie z rozporządzeniem WE nr. 1013/2006, na terenie krajów takich jak Francja, Austria, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Węgry, Słowenia i Hiszpania przewóz transgraniczny odpadów neutralnych może być wykonywany przez przewoźników międzynarodowych zarejestrowanych w kraju Unii Europejskiej (brak wewnętrznych regulacji) posiadanie dodatkowego zezwolenia nie jest wymagane.

Wymagane jednak jest potwierdzenie rejestracji w Państwie członkowskim Unii Europejskiej (często organy kontroli danego Państwa proszą o jakiekolwiek potwierdzenie takiego faktu najlepiej w ojczystym języku).

Proponujemy Państwu skorzystanie ze specjalnie przygotowanych i dedykowanych dla firm certyfikatów potwierdzających fakt rejestracji.

Nasze certyfikaty wykonane są na papierze odpowiedniej gramatury, zawierają rozetę drukarską tak jak w przypadku dokumentów urzędowych, zabezpieczone są znakiem holograficznym WASTE CARRIER z symbolem liścia ekologicznego.

Certyfikaty realizowane są po potwierdzeniu procesu rejestracji firmy na terenie Niemiec.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w bezpośrednim kontakcie ze specjalistami do spraw pozwoleń:

Maja Koszyńska - m.koszynska@ekologistyka-24.pl  512 917 352

Zobacz komentarze

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Dyskusja

Przewoźnicy odpady ekologistyka
Rzetelny
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.