pozwolenia góra

ECO-Projekt, Gdańsk, Pomorskie

ECO-PROJEKT Konrad Bulanda ul. Wodnika 50, 80-299 Gdańsk

Branża: sprzedaż maszyn do recyklingu

Kontakt:

+48 58 765 72 73

+48 723 251 250

biuro@eco-projekt.pl

Strona wwwwww.eco-projekt.pl

Jesteśmy dynamiczną firmą. Zajmujemy się maszynami i technologiami: sprzedajemy maszyny renomowanych producentów, doradzamy naszym klientom najlepsze rozwiązania technologiczne, zapewniamy serwis i profesjonalne szkolenia.

ECO-PROJEKT to firma zajmująca się maszynami do recyklingu. Za cel postawiliśmy sobie dostarczanie naszym klientom urządzeń najlepszej jakości. Obecnie w naszej ofercie znajdują się cała gama maszyn do recyclingu papieru, drewna, metalu i tworzyw. Oferujemy między innymi brykieciarki, belownice, paczkarki, prasonożyce, maszyny do recyklingu kabli, kruszarki, rozdrabniarki, a także sortownie i całe systemy recyklingu. Stale pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty o kolejne produkty aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

ECO-PROJEKT jest w stałej kooperacji z firmą CNC-PROJEKT, zajmującą się dostarczaniem maszyn do obróbki plastycznej metalu i dysponującą profesjonalnym serwisem na terenie całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom szybką reakcję serwisu bez względu na usytuowanie.

Zobacz komentarze

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Dyskusja

Przewoźnicy-mod
Rzetelny
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.