Pozwolena A1

JAWPOL Centrum Palet, Lublin, lubelskie

JAWPOL Centrum Palet ul. Krochmalna 32 Lublin

Branża: sprzedaż palet

Kontakt:

604 182 402
biuro@paletylublin.com.pl

Strona wwwwww.paletylublin.pl

Nasza firma działa na rynku od 1999 roku. Od powstania zajmujemy się profesjonalnym doradztwen w zakresie produkcji palet oraz zakupem i sprzedażą używanych palet EUR EPAL, palet przemysłowych i jednorazowych każdego rozmiaru.

Nasza firmia posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Nasi partnerzy z kraju oraz zagranicy współpracują z nami wiele lat. W naszej ofercie odnajdą Państwo wiele rodzajów palet, w tym : EUR EPAL, przemysłowe, jednorazowe a także nowe i używane. Do naszej oferty wlicza się również profesjonalne zarządzanie importem, eskportem, przewozem, załadunkiem oraz składowaniem.

Satysfakcja klientów jest naszym głównym celem. W związku z tym gwarantujemy profesjonalną obsługe, krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Nasi pracownicy to wykwalifikowani ludzie z doświadczeniem zarówno teoretycznym jak i praktycznym. Nasza kadra jest zawsze do dyspozycji klienta oraz oferuje fachową radę i pomoc.

Zobacz komentarze

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Dyskusja

Przewoźnicy odpady ekologistyka
Rzetelny
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.