pozwolenia góra

Lilan, Chwaszczyno, Pomorskie

LILAN ul. Oliwska 185 80-209 Chwaszczyno

Branża: skup i sprzedaż złomu, metali kolorowych

Kontakt:

58 552 80 58

722 555 999

n.lilan@wp.pl

Strona wwwwww.lilan.pl

Nasz plac o wielkości 20 tys.metrów kwadratowych, jest zgodnie z wymogami unijnymi wyposażony w tzw. separatory znajdujące się pod nawierzchnią. Złom jest przyjmowany, segregowany, oraz cięty i ładowany w specjalnie do tego wyznaczonych miejscach. Posiadamy wagi elektroniczne oraz specjalistyczny sprzęt do transportu i załadunku, a przy biurze obsługi klienta dodatkowo parking na 40 pojazdów.

Towar nabywamy głównie od osób indywidualnych, ale także od firm z branży surowców wtórnych i firm produkcyjnych z możliwością dostarczenia kontenerów służących do jego zbierania.

Oferujemy załadunek złomu bezpośrednio u klienta oraz jego odbiór własnymi środkami transportu, co potwierdzamy poprzez wystawienie Karty Odbioru Odpadów.

Gwarantujemy korzystne ceny i natychmiastowe płatności, dostosowane do oczekiwań naszych kontrahentów.

Informacje na temat aktualnych cen skupu mogą Państwo otrzymać w naszym biurze bezpośrednio lub telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy!

Zobacz komentarze

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Dyskusja

Przewoźnicy-mod
Rzetelny
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.