Pozwolena A1

Grupa Ekologistyka - godne zarobki

W transporcie międzynarodowym przewóz ładunków neutralnych sprowadził się już do jednego poziomu - konkurencji cenowej. Według wszystkich reguł biznesowych firma, która konkuruje z dziesiątkami tysięcy innych firm jedynie ceną jest skazana na porażkę i bankructwo. Zmienną jest tutaj jedynie czas w którym to nastąpi. W tym czasie jednak poziom frustracji, nerwów, stresu i bezradności właściciela firmy wzrasta do alarmującego poziomu. Tracimy więc nie tylko pieniądze i firmę ale także własne zdrowie.

 

Wąska specjalizacja

Rynek odpadów i handel odpadami  w samej Europie to około 3,5 mld ton rocznie. Jest to liczba, którą na pewno trudno sobie wyobrazić.

Na szczęście coraz większy odsetek z tej liczby to odpady, które poddawane są ponownemu wprowadzeniu na rynek poprzez recykling, rekultywację etc.

Faktem jest, że odpady stały się produktem, którym można handlować. Nie tylko na terenie własnego kraju ale w całej Europie i na świecie.

To oznacza również znaczny wzrost odpadów, które trzeba między zakładami transportować.

 

Grupa Ekologistyka

Powstała z myślą o możliwości silniejszego działania. Negocjując ceny z dostawcami i odbiorcami, handlarzami i pośrednikami, mamy silniejszą pozycję zrzeszając wiele firm przewozowych na terenie całego kraju i Unii Europejskiej.

Udział w grupie jest bezpłatny. Dzięki rozbudowanej strukturze jesteśmy w stanie podejmować wolumeny odpadów przekraczające moce przerobowe pojedynczych firm transportowych. Jeśli klient chce przetransportować odpad w ilości 500 ton, w prosty sposób dzielimy tą pracę na członków naszej grupy zainteresowanych tego rodzaju transportem.

 

Dlaczego właśnie Ekologistyka? 
  • obsługujemy setki firm recyklingowych i utylizacyjnych na terenie całej Unii Europejskiej
  • dopasowujemy pracę pod możliwości firm transportowych
  • oferujemy stałe prowadzenie aut w transporcie międzynarodowym mieszanym (odpady neutralne, ładunki neutralne)

 

Co zyskujesz, nawiązując z nami współpracę? 
  • członkostwo w elitarnej i dobrze opłacanej grupie przewoźników
  • możliwość zgłaszania pozycji aut w celu uzyskiwania od nas ładunków na terenie całej Unii Europejskiej
  • możliwość oddania auta pod stałą opiekę i dyspozycję profesjonalnych spedytorów
  • będziesz również systematycznie otrzymywał drogą mailową najnowsze oferty wolnych ładunków, dostępne dla twojego środka transportu

 

Jesteś zdecydowany? Prześlij nam: 
  • licencję międzynarodową oraz aktualne ubezpieczenie ocp
  • komplet zezwoleń na przewóz odpadów na takie kraje jak: Polska (numer BDO), Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Belgia (nie masz pozwolenia lub chcesz mieć, ale nie wiesz co należy zrobić by je uzyskać? zajrzyj TUTAJ)
  • wypełniony formularz rejestracyjny EKOLOGISTYKA24 (który możesz pobrać poniżej)

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: 

Paweł Koszyński - Chief Business Partner
tel. 519516869
p.koszynski@ekologistyka-24.pl

Notka od Redakcji

Zobacz komentarze

Ekologistyka24 - formularz

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Dyskusja

Przewoźnicy odpady ekologistyka
Rzetelny
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.