Pozwolena A1

O nas

Zdjęcie główne #30 - O nas

KIM JESTEŚMY?

Portal ekologistyka24.pl powstał z myślą o przekazie niezbędnych informacji dotyczących styku gałęzi ekologii oraz transportu.

Jednym z głównych celów było również stworzenie platformy zrzeszającej firmy produkcyjne, recyklingowe, transportowe oraz wiele innych, które zajmują się tematem przetwórstwa, zbierania, transportu oraz reprodukcji odpadów.

Jesteśmy częścią grupy Open Transport scalającej między innymi takie firmy/instytucje jak:

  • Logbar - Trans Sp. z o.o.
  • K&F Artur Konopka

MISJA

Znikoma zawartość informacji związanych z tą dziedziną w internecie lub ich niepewne pochodzenie zmusiły nasz zespół do stworzenia misji, która ma na celu przekazywanie jedynie profesjonalnych i sprawdzonych wiadomości.

Nasze główne cele to

  • Działania wspomagające rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości.
  • Działania na rzecz międzynarodowej współpracy oraz integracji europejskiej.
  • Działania wspomagające wdrażanie nowych rozwiązań w dziedzinie ochrony środowiska.
  • Działania prowadzące do nawiązywania współpracy między firmami działającymi w branży transportu i produkcji oraz recyklingu odpadów.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wsparciem naszego projektu zachęcamy do skorzystania z różnorodnych form reklamy w zakładce "reklama na portalu". Jest to jedyne źródło finansowania naszego projektu więc każdy wpis do katalogu pomaga nam w dalszym rozwoju działalności.

Zespół Open Transport

Przewoźnicy odpady ekologistyka
Rzetelny
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.