Jak uzyskać zezwolenie na przewóz odpadów w Danii?

Czas realizacji zamówienia –  1-2 dni robocze

Okres ważności pozwolenia –  rok (liczony od grudnia do stycznia)

Zakres pozwolenia – Wszystkie rodzaje odpadów innych niż niebezpieczne

Dokumenty w aucie –  Kserokopia pozwolenia

Oznakowanie aut - Tablica koloru białego o wymiarach 400 mm szerokości i 300 mm wysokości, na której umieszcza się wielką literę „A” koloru czarnego o wysokości minimum 200 mm i szerokości linii minimum 20 mm.

WYŚLIJ NAM:

  • Nazwę, adres i numer NIP firmy, na którą chcesz uzyskać pozwolenie 
  • Dane do faktury z numerem NIP płatnika
  • Imię /na i nazwisko/a wspólników/właściciela lub prezesa firmy/spółki
  • Datę/y urodzenia wspólników/właściciela  lub prezesa firmy/spółki
  • Numer  telefonu i adres mailowy do osoby kontaktowej w sprawie pozwolenia

Po przesłaniu nam w/w informacji tego samego dnia na wskazanego maila nasz dział księgowości prześle do Ciebie dwie faktury pro forma (jedną za uzyskanie pozwolenia, a drugą - za opłatę rejestracyjną w DK i za pierwszy rok korzystania z zezwolenia) z 3-dniowym terminem płatności.

Po dokonaniu płatności prześlij potwierdzenie przelewu do  naszego działu księgowości na adres: ksiegowosc@ekologistyka-24.pl. Tego samego dnia otrzymasz fakturę VAT z informacją, że zaczynamy realizować Twoje zamówienie.

W ciągu 1-2 dni roboczych nasz specjalista wyśle Ci mailem pozwolenie na transport odpadów. Nie otrzymasz oryginału pozwolenia pocztą tradycyjną. Wysłany przez nas plik PDF jest wystarczający.


Wróć do FAQ
Wybierz kategorię
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.