Jak uzyskać zezwolenie na transport odpadów w Niemczech?

Czas realizacji zamówienia –  do 3 tygodni

Okres ważności pozwolenia – bezterminowe

Zakres pozwolenia – Wszystkie rodzaje odpadów innych iż niebezpieczne

Dokumenty w aucie – Kserokopie pozwolenia

Oznakowanie aut - Tablica koloru białego o wymiarach 400 mm szerokości i 300 mm wysokości, na której umieszcza się wielką literę „A” koloru czarnego o wysokości minimum 200 mm i szerokości linii minimum 20 mm.

WYŚLIJ NAM:

  • Nazwę, adres i numer NIP firmy, na którą chcesz uzyskać pozwolenie 
  • Imię /na i nazwisko/a wspólników/właściciela  lub prezesa  firmy/spółki
  • Datę /y urodzenia wspólników/właściciela  lub prezesa  firmy/spółki
  • Miejsce/a  urodzenia wspólników/właściciela  lub prezesa  firmy/spółki
  • Dane do faktury z numerem NIP płatnika
  • Numer  telefonu i adres mailowy do osoby kontaktowej w sprawie pozwolenia
  • Skan międzynarodowej licencji transportowej

Po przesłaniu nam w/w informacji  tego samego dnia na wskazanego maila nasz dział księgowości prześle do Ciebie fakturę pro forma za uzyskanie pozwolenia na transport odpadów z 3-dniowym terminem płatności.

Po dokonaniu płatności prześlij potwierdzenie przelewu do naszego działu księgowości na adres: ksiegowosc@ekologistyka-24.pl. Tego samego dnia otrzymasz fakturę VAT z informacją, że zaczynamy realizować Twoje zamówienie.

Jeśli Twoja sprawa jest pilna, jeszcze tego samego dnia, w którym opłacisz fakturę pro forma, możemy wysłać Ci mailem tzw. pozwolenie tymczasowe. Uprawnia ono Twoją firmę do transportu odpadów na terenie Niemiec do momentu, aż nie otrzymasz oryginału pozwolenia.- JEŚLI CHCESZ  Z TEGO SKORZYSTAĆ, WYŚLIJ TAKĄ INFORMACJĘ MAILEM DO NASZEGO SPECJALISTY.

Po ok. 3 do 5 dni otrzymasz od nas na maila rachunek i wszystkie dane potrzebne do wykonania przelewu za opłatę administracyjną dot. pozwolenia.

Dokonaj płatności w  Euro (€)! Nie musisz wysyłać do nas potwierdzenia wykonania przelewu.

Po 3 tygodniach od wysłania przelewu za opłatę administracyjną otrzymasz oryginał pozwolenia na transport odpadów w Niemczech który zostanie wysłany do Ciebie pocztą tradycyjną. Oryginał pozwolenia przechowuj w siedzibie firmy.


Wróć do FAQ
Wybierz kategorię
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.