!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --

Jak uzyskać zezwolenie na transport odpadów w Szwecji?

Czas realizacji zamówienia –  3 tygodnie

Okres ważności pozwolenia – bezterminowe

Zakres pozwolenia – Wszystkie rodzaje odpadów innych niż niebezpieczne

Dokumenty w aucie –  Kserokopia pozwolenia

Oznakowanie aut - Tablica koloru białego o wymiarach 400 mm szerokości i 300 mm wysokości, na której umieszcza się wielką literę „A” koloru czarnego o wysokości minimum 200 mm i szerokości linii minimum 20 mm.

WYŚLIJ NAM:

  • Nazwę, adres i numer NIP firmy, na którą chcesz uzyskać pozwolenie 
  • Dane do faktury z numerem NIP płatnika
  • Imię /na i nazwisko/a wspólników/właściciela lub prezesa firmy/spółki
  • Numer  telefonu i adres mailowy do osoby kontaktowej w sprawie pozwolenia
  • Informację o nadanym nymerze BDO (w związku z zarejestrowaniem jako przewoźnik odpadów w Polsce)
  • Skan międzynarodowej licencji transportowej

Po przesłaniu nam w/w informacji  tego samego dnia na wskazanego  maila nasz dział księgowości prześle do Ciebie fakturę  pro forma za uzyskanie pozwolenia z 3 dniowym terminem płatności.

Po dokonaniu płatności prześlij potwierdzenie przelewu do naszego działu księgowości na adres: ksiegowosc@ekologistyka-24.pl. Tego samego dnia otrzymasz fakturę  VAT z informacją, że  zaczynamy realizować Twoje zamówienie.

Następnie w kolejnej wiadomości  od naszego  specjalisty otrzymasz dane do przelewu za opłatę administracyjną dot. pozwolenia. Po zrobieniu przelewu odeślij do nas potwierdzenie wykonania transakcji. Dokonaj płatności w  Koronach szwedzkich (SEK)!

Po 3 tygodniach od odesłania nam kompletu dokumentów nasz specjalista wyśle Ci mailem pozwolenie na transport odpadów. Nie otrzymasz oryginału pozwolenia pocztą tradycyjną . Wysłany przez nas plik PDF jest wystarczający.


Wróć do FAQ
Wybierz kategorię
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.