pozwolenia góra

Extrum - finansowanie transportu

Extrum Sp. z o.o. jest członkiem grupy Open Transport odpowiedzialnym za pomoc w finansowaniu firm transportowych.

Zapewnimy Państwu niezależną ofertę kredytową (zawsze alfabetycznie, bez wskazywania która z nich jest lepsza-gorsza) przy jednoczesnym zapewnieniu wiarygodności i aktualności przedstawionej oferty.Przedstawione oferty są zatem wstępną pozytywną lub negatywną decyzją kredytową.

Proponujemy Państwu między innymi: 

- kredyty hipoteczne
- kredyty gotówkowe
- leasingi
- rozwiązywanie problemów z kredytem

Zdarza się, że nie dajemy już rady spłacać rat kredytowych w bankach. Wiele osób zapętla się w kredytach, spłaca jeden kredyt drugim. 

W pewnym momencie nadchodzi kryzys

Znamy doskonale system, jaki funkcjonuje w bankach. Wiemy, jak banki postępują, wiemy, jaka jest ścieżka działań i procedura bankowa. Pomagaliśmy już wyjść z takich problemów naszym klientom i możemy pomóc kolejnym osobom. Mamy szybki i prosty sposób zamknięcia przeterminowanego kredytu bankowego. Rozmawiamy, negocjujemy z bankami w imieniu naszego klienta. Czyścimy negatywne historie kredytowe. Możemy pomóc zamknąć problemy z kredytami w bankach. 

Pomagamy wyjść z problemów płatniczych z bankami dzięki unikalnym mechanizmom finansowania takich spraw, wypracowanym dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalistów finansowychnaszej firmy.Bank zostaje spłacony, a klient może odetchnąć z ulgą i ponownie cieszyć się czystą historią kredytową. 

Skontaktuj się z nami: 

Przemysław Micuda 

e-mail : p.micuda@ekologistyka-24.pl

telefon : 519 516 869

Zobacz komentarze

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Dyskusja

Przewoźnicy MOD
Rzetelny
Ekologistyka pozwolenia
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.